Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RP20-2405SF
RP20-2405SF
RP20-2405SF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RP20-2405SF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RP20-2405SF
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 20W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs9 pcs18 pcs
27 pcs54 pcs108 pcs
Product parameter
številka dela RP20-2405SF Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2236 pcs Podatkovni list RP20-F Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Serija POWERLINE RP20-F
Moč (Watts) 20W Pakiranje Tube
Paket / primer 6-DIP Module Druga imena 30000585
RP20-2405SF-ND
RP202405SF
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 89%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 4A