Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RP20-2412SA-HC
RP20-2412SA-HC
RP20-2412SA-HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RP20-2412SA-HC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RP20-2412SA-HC
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 20W
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela RP20-2412SA-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1389 pcs Podatkovni list RP20-A Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) Serija POWERLINE RP20-A
Moč (Watts) 20W Pakiranje Tube
Paket / primer 6-SIP Module, 4 Leads Druga imena 30002211
RP202412SAHC
delovna temperatura -40°C ~ 90°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 1.67A