Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RP20-2415DA/N
RP20-2415DA/N
RP20-2415DA/N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RP20-2415DA/N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RP20-2415DA/N
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 20W
(v ameriških dolarjih)
8 pcs
Product parameter
številka dela RP20-2415DA/N Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1215 pcs Podatkovni list RP20-A Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) Serija POWERLINE RP20-A
Moč (Watts) 20W Pakiranje Tube
Paket / primer 6-SIP Module Druga imena 30002255
RP202415DA/N
delovna temperatura -40°C ~ 90°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 677mA, 677mA 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 677mA, 677mA