Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RP30-4805DF/N-HC
RP30-4805DF/N-HC
RP30-4805DF/N-HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RP30-4805DF/N-HC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RP30-4805DF/N-HC
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 30W
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela RP30-4805DF/N-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1226 pcs Podatkovni list RP30-F Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -5V Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Serija POWERLINE RP30-F
Moč (Watts) 30W Pakiranje Tube
Paket / primer 6-DIP Module Druga imena 30001948
RP304805DF/NHC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 3A, 3A 36V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 3A, 3A