Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RP40-4824DFR/N-HC
RP40-4824DFR/N-HC
RP40-4824DFR/N-HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RP40-4824DFR/N-HC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RP40-4824DFR/N-HC
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-24V 40W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 804 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela RP40-4824DFR/N-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-24V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 804 pcs Podatkovni list RP40-FR Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -24V
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja 6-DIP Module
Velikost / dimenzija 2.24" L x 1.00" W x 0.66" H (56.8mm x 25.4mm x 16.8mm) Serija POWERLINE RP40-FR
Moč (Watts) 40W Pakiranje Tube
Paket / primer 6-DIP Module Druga imena 30004203
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (With Derating) Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 91%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 833mA, 833mA 18V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 833mA, 833mA