RPM60-4812SG
RPM60-4812SG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RPM60-4812SG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RPM60-4812SG
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC/DC CONVERTER 60W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 739 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela RPM60-4812SG Proizvajalec RECOM Power
Opis DC/DC CONVERTER 60W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 739 pcs Podatkovni list RPM Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 - Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated
Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm) Serija POWERLINE Power Modules
Moč (Watts) 60W Pakiranje Bulk