RPMD15-2405SFW/N
RPMD15-2405SFW/N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RPMD15-2405SFW/N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RPMD15-2405SFW/N
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC/DC CONVERTER 5V 15W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 820 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
30 pcs
Product parameter
številka dela RPMD15-2405SFW/N Proizvajalec RECOM Power
Opis DC/DC CONVERTER 5V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 820 pcs Podatkovni list RPM Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - Vhod (Min) 9.5V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm) Serija POWERLINE Power Modules
Moč (Watts) 15W Pakiranje Bulk
Druga imena 30002378
RPMD152405SFW/N
delovna temperatura -
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost -
Tok - izhod (maks.) 3A Odobritve CE