RPMD60-4805SG
RPMD60-4805SG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RPMD60-4805SG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RPMD60-4805SG
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC/DC CONVERTER 5V 60W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 696 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
30 pcs
Product parameter
številka dela RPMD60-4805SG Proizvajalec RECOM Power
Opis DC/DC CONVERTER 5V 60W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 696 pcs Podatkovni list RPM Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated
Velikost / dimenzija 4.92" L x 0.96" W x 2.27" H (125.0mm x 24.5mm x 57.6mm) Serija POWERLINE Power Modules
Moč (Watts) 60W Pakiranje -
Druga imena RPMD604805SG delovna temperatura -
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Učinkovitost - Tok - izhod (maks.) 12A