Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RSO-483.3DZ
RSO-483.3DZ
RSO-483.3DZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RSO-483.3DZ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RSO-483.3DZ
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
Product parameter
številka dela RSO-483.3DZ Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4587 pcs Podatkovni list RSO Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -3.3V Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 72V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm) Serija ECONOLINE RSO
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SIP Module, 7 Leads Druga imena 10012580
RSO483.3DZ
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, SCP Učinkovitost 70%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 150mA, 150mA 18V - 72V Input Tok - izhod (maks.) 150mA, 150mA