Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RV-121509D/P
RV-121509D/P
RV-121509D/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RV-121509D/P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RV-121509D/P
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
(v ameriških dolarjih)
15 pcs
Product parameter
številka dela RV-121509D/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V -9V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5705 pcs Podatkovni list RV Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -9V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 6kV Napetost - Vhod (Min) 10.8V
Napetost - Vhod (maks.) 13.2V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm) Serija ECONOLINE RV
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer 24-DIP Module, 14 Leads Druga imena 10017046
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP Učinkovitost -
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 66mA, 111mA 10.8V - 13.2V Input Tok - izhod (maks.) 66mA, 111mA