Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RV-2412D/R6.4
RV-2412D/R6.4
RV-2412D/R6.4
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RV-2412D/R6.4 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RV-2412D/R6.4
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 2W
(v ameriških dolarjih)
15 pcs
Product parameter
številka dela RV-2412D/R6.4 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3951 pcs Podatkovni list RV/R Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -12V Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 6.4kV Napetost - Vhod (Min) 21.6V
Napetost - Vhod (maks.) 26.4V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm) Serija ECONOLINE RV/R
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tube
Paket / primer 24-DIP Module, 14 Leads Druga imena 19900238
RV2412D/R6.4
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Učinkovitost 86%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 85mA, 85mA 21.6V - 26.4V Input Tok - izhod (maks.) 85mA, 85mA