Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RV-243.3D/R8
RV-243.3D/R8
RV-243.3D/R8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RV-243.3D/R8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RV-243.3D/R8
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
(v ameriških dolarjih)
15 pcs
Product parameter
številka dela RV-243.3D/R8 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3695 pcs Podatkovni list RV/R Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -3.3V Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 8kV Napetost - Vhod (Min) 21.6V
Napetost - Vhod (maks.) 26.4V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.27" L x 0.58" W x 0.45" H (32.4mm x 14.7mm x 11.4mm) Serija ECONOLINE RV/R
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tube
Paket / primer 24-DIP Module, 14 Leads Druga imena 19900273
RV243.3D/R8
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Učinkovitost 70 ~ 78%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 300mA, 300mA 21.6V - 26.4V Input Tok - izhod (maks.) 300mA, 300mA