Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RW2-053.3S/SMD
RW2-053.3S/SMD
RW2-053.3S/SMD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RW2-053.3S/SMD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RW2-053.3S/SMD
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela RW2-053.3S/SMD Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5178 pcs Podatkovni list RW2 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1kV Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 9V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 0.95" L x 0.57" W x 0.40" H (24.2mm x 14.5mm x 10.2mm) Serija ECONOLINE RW2
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SMD Module, 6 Leads Druga imena 10013828
RW2053.3S/SMD
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP Učinkovitost 68%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.5V - 9V Input Tok - izhod (maks.) 500mA