Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RW2-483.3S/H2
RW2-483.3S/H2
RW2-483.3S/H2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RW2-483.3S/H2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RW2-483.3S/H2
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela RW2-483.3S/H2 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4703 pcs Podatkovni list RW2 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 2kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 72V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 0.95" L x 0.57" W x 0.38" H (24.2mm x 14.5mm x 9.7mm) Serija ECONOLINE RW2
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tube
Paket / primer 16-DIP Module, 6 Leads Druga imena 10013859
RW2483.3S/H2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP Učinkovitost 73%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 36V - 72V Input Tok - izhod (maks.) 500mA