Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RF antene > ANT-STUB-433SM
ANT-STUB-433SM
ANT-STUB-433SM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ANT-STUB-433SM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ANT-STUB-433SM
Proizvajalec RF Solutions
Opis RF ANT 433MHZ WHIP STR SMA 48MM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela ANT-STUB-433SM Proizvajalec RF Solutions
Opis RF ANT 433MHZ WHIP STR SMA 48MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 16811 pcs Podatkovni list ANT-STUB(R)-433SM
Kategorija RF / IF in RFID VSWR 2
Prekinitev Connector, SMA Male Serija -
Povratna izguba -20.1dB Pakiranje Bulk
Število pasov 1 Tip montaže Connector Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 1.894" (48.12mm) Gain 0dBi
Frekvenčni razpon - Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 433MHz Lastnosti -
natančen opis 433MHz Whip, Straight RF Antenna 0dBi Connector, SMA Male Connector Mount Aplikacije -