Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > RT9013-18GU5
RT9013-18GU5
RT9013-18GU5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT9013-18GU5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT9013-18GU5
Proizvajalec Richtek
Opis IC REG LINEAR 1.8V 500MA SC70-5
Product parameter
številka dela RT9013-18GU5 Proizvajalec Richtek
Opis IC REG LINEAR 1.8V 500MA SC70-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5747 pcs Podatkovni list RT9013
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 500mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Paket naprave za dobavitelja SC-70-5
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
PSRR 50dB (10kHz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA SC-70-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 50µA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable