Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > RT9025-18GSP
RT9025-18GSP
RT9025-18GSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT9025-18GSP z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT9025-18GSP
Proizvajalec Richtek
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SOP
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela RT9025-18GSP Proizvajalec Richtek
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 2A 8SOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 164839 pcs Podatkovni list RT9025
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.3V @ 2A
Voltage - Output (Min / Fixed) 0.8V (1.8V) Voltage - Output (Max) 5.5V
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Paket naprave za dobavitelja 8-SOP-EP
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
PSRR - Vrsta izhoda Adjustable (Fixed)
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena 1028-1008-2
RT902518GSP
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 1.8V, 0.8 V ~ 5 V 2A 8-SOP-EP Trenutni - Quiescent (Iq) 1.2mA
Trenutni - izhod 2A Nadzorne funkcije Enable, Power Good