Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > RT9161-25GX
RT9161-25GX
RT9161-25GX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT9161-25GX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT9161-25GX
Proizvajalec Richtek
Opis IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT89-3
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela RT9161-25GX Proizvajalec Richtek
Opis IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT89-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5613 pcs Podatkovni list RT9161(A)
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 300mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 12V Paket naprave za dobavitelja SOT-89-3
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-243AA
PSRR - Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 300mA SOT-89-3 Trenutni - izhod 300mA