Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > RT9166A-33GGL
RT9166A-33GGL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT9166A-33GGL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT9166A-33GGL
Proizvajalec Richtek
Opis IC REG LINEAR 3.3V 600MA SOT223
Product parameter
številka dela RT9166A-33GGL Proizvajalec Richtek
Opis IC REG LINEAR 3.3V 600MA SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5228 pcs Podatkovni list RT9166(A)
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.58V @ 600mA (Typ)
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Paket naprave za dobavitelja SOT-223
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-261-4, TO-261AA
PSRR 55dB (1kHz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 600mA SOT-223 Trenutni - Quiescent (Iq) 300µA
Trenutni - izhod 600mA Nadzorne funkcije -