Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > RT9169-33GVL
RT9169-33GVL
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT9169-33GVL z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT9169-33GVL
Proizvajalec Richtek
Opis IC REG LIN 3.3V 100MA SOT23-3L
Product parameter
številka dela RT9169-33GVL Proizvajalec Richtek
Opis IC REG LIN 3.3V 100MA SOT23-3L Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6046 pcs Podatkovni list RT9169(H)
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 100mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 6V Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3L
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
PSRR 30dB (1kHz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-23-3L Tok - Supply (Max) 10µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 7µA Trenutni - izhod 100mA