RT9261B-33GX
RT9261B-33GX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT9261B-33GX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT9261B-33GX
Proizvajalec Richtek
Opis IC REG BOOST 3.3V 0.12A SOT89-3
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela RT9261B-33GX Proizvajalec Richtek
Opis IC REG BOOST 3.3V 0.12A SOT89-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5704 pcs Podatkovni list RT9261B
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (Min) 1V
Napetost - Vhod (maks.) 7V Topologija Boost
Sinhronski usmerjevalnik No Paket naprave za dobavitelja SOT-89-3
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-243AA Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -20°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Up Frekvenca - preklop 190kHz
natančen opis Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 120mA (Switch) TO-243AA Trenutni - izhod 120mA (Switch)