RT9819D-30GV
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT9819D-30GV z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | RT9819D-30GV |
|---|---|
| Proizvajalec | Richtek |
| Opis | IC VOLT DETECTOR 3.0V SOT23-3 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | Get a quote | ||||
- parameter izdelek
- Podatkovni list
Product parameter
| številka dela | RT9819D-30GV | Proizvajalec | Richtek |
|---|---|---|---|
| Opis | IC VOLT DETECTOR 3.0V SOT23-3 | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5923 pcs | Podatkovni list | RT9819 |
| Kategorija | Integriranih vezij (IC) | Napetost - Prag | 3V |
| Tip | Simple Reset/Power-On Reset | Paket naprave za dobavitelja | SOT-23-3 |
| Serija | - | Ponastavitev časovnega zakasnitve | 292 ms Minimum |
| Ponastaviti | Active Low | Pakiranje | Tape & Reel (TR) |
| Paket / primer | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 | Izhod | Push-Pull, Totem Pole |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C (TA) | Število nadzorovanih napetosti | 1 |
| Tip montaže | Surface Mount | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 3 (168 Hours) |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
RT9819C-29GV - Proizvajalci:
Richtek - Opis:
IC VOLT DETECTOR 2.9V SOT23-3 - Na zalogi: