Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > 101-350RX
101-350RX
101-350RX
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 101-350RX z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 101-350RX
Proizvajalec Riedon
Opis RES 350 OHM 1/4W 0.01% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela 101-350RX Proizvajalec Riedon
Opis RES 350 OHM 1/4W 0.01% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 22848 pcs Podatkovni list 100, SM, PC Series DatasheetResistor Technology Brochure
Kategorija upori Toleranca ±0.01%
Temperaturni koeficient ±10ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.252" Dia x 0.500" L (6.40mm x 12.70mm) Serija 100/SM/PC
Odpornost 350 Ohms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 101-350RX8
delovna temperatura -55°C ~ 145°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 350 Ohms ±0.01% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Wirewound