Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > MFP55-3K01B1
MFP55-3K01B1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MFP55-3K01B1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MFP55-3K01B1
Proizvajalec Riedon
Opis RES 3.01K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela MFP55-3K01B1 Proizvajalec Riedon
Opis RES 3.01K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 432460 pcs Podatkovni list MFP Series
Kategorija upori Toleranca ±0.1%
Temperaturni koeficient ±15ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm) Serija MFP
Odpornost 3.01 kOhms Moč (Watts) 0.25W, 1/4W
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Axial
delovna temperatura -65°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 3.01 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film