Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > MSR1-0R1F1
MSR1-0R1F1
MSR1-0R1F1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MSR1-0R1F1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MSR1-0R1F1
Proizvajalec Riedon
Opis RES 0.1 OHM 1W 1% RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela MSR1-0R1F1 Proizvajalec Riedon
Opis RES 0.1 OHM 1W 1% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 170053 pcs Podatkovni list MSR SeriesResistor Technology Brochure
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±20ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.449" L x 0.067" W (11.40mm x 1.70mm) Serija MSR
Odpornost 100 mOhms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 696-1638
MSR-1 0.100 OHM 1%