Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > MT3-0R07F1
MT3-0R07F1
MT3-0R07F1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MT3-0R07F1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MT3-0R07F1
Proizvajalec Riedon
Opis RES 0.07 OHM 4W 1% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
250 pcs
Product parameter
številka dela MT3-0R07F1 Proizvajalec Riedon
Opis RES 0.07 OHM 4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 79196 pcs Podatkovni list MT Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient - Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.252" Dia x 0.598" L (6.40mm x 15.20mm) Serija MT
Odpornost 70 mOhms Moč (Watts) 4W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura - Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Current Sense, Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 70 mOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Thick Film Sestava Thick Film
Podobni izdelki
MT3-0R05F1 Image
  • del #:MT3-0R05F1
  • Proizvajalci:Riedon
  • Opis:RES 0.05 OHM 4W 1% AXIAL
  • Na zalogi:87738
MT3-0R03F1 Image
  • del #:MT3-0R03F1
  • Proizvajalci:Riedon
  • Opis:RES 0.03 OHM 4W 1% AXIAL
  • Na zalogi:102297
MT3 Image
  • del #:MT3
  • Proizvajalci:Apex Tool Group
  • Opis:4MM CHISEL TIP FOR SP25D QTY 2
MT3-0R01F1 Image
  • del #:MT3-0R01F1
  • Opis:RES 0.01 OHM 4W 1% AXIAL
MT3-0R1F1 Image
  • del #:MT3-0R1F1
  • Opis:RES 0.1 OHM 4W 1% AXIAL