Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > PCR1206-100RJ1
PCR1206-100RJ1
PCR1206-100RJ1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PCR1206-100RJ1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PCR1206-100RJ1
Proizvajalec Riedon
Opis RES SMD 100 OHM 5% 1/3W 1206
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela PCR1206-100RJ1 Proizvajalec Riedon
Opis RES SMD 100 OHM 5% 1/3W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1633504 pcs Podatkovni list Resistor Technology BrochurePCR Series
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja 1206
Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm) Serija PCR
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 0.333W, 1/3W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena 696-1391-2
PCR1206-100RJ1TR
PCR1206-100RJ1TR-ND
PCR1206100RJ1
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Pulse Withstanding Thick Film