Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > PF2472-680RF1
PF2472-680RF1
PF2472-680RF1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PF2472-680RF1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PF2472-680RF1
Proizvajalec Riedon
Opis RES 680 OHM 100W 1% TO247
Product parameter
številka dela PF2472-680RF1 Proizvajalec Riedon
Opis RES 680 OHM 100W 1% TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 19309 pcs Podatkovni list Resistor Technology BrochurePF2470 Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja TO-247
Velikost / dimenzija 0.630" L x 0.189" W (16.00mm x 4.80mm) Serija PF2470
Odpornost 680 Ohms Moč (Watts) 100W
Pakiranje Tray Paket / primer TO-247-2
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.787" (20.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 680 Ohms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Thin Film Sestava Thin Film