Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > PFC10-10RF1
PFC10-10RF1
PFC10-10RF1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PFC10-10RF1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PFC10-10RF1
Proizvajalec Riedon
Opis RES SMD 10 OHM 1% 25W PFC10
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela PFC10-10RF1 Proizvajalec Riedon
Opis RES SMD 10 OHM 1% 25W PFC10 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 66563 pcs Podatkovni list PFC Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja PFC10
Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.323" W (12.00mm x 8.20mm) Serija PFC
Odpornost 10 Ohms Moč (Watts) 25W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer PFC10 (TO-126 SMT)
Druga imena 696-1409-2
PFC10-10RF1TR
PFC10-10RF1TR-ND
PFC1010RF1
delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.041" (1.05mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±1% 25W Chip Resistor PFC10 (TO-126 SMT) Thick Film