Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > PFC10-15RF1
PFC10-15RF1
PFC10-15RF1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PFC10-15RF1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PFC10-15RF1
Proizvajalec Riedon
Opis RES SMD 15 OHM 1% 25W PFC10
Product parameter
številka dela PFC10-15RF1 Proizvajalec Riedon
Opis RES SMD 15 OHM 1% 25W PFC10 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 60076 pcs Podatkovni list PFC Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±100ppm/°C Paket naprave za dobavitelja PFC10
Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.323" W (12.00mm x 8.20mm) Serija PFC
Odpornost 15 Ohms Moč (Watts) 25W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer PFC10 (TO-126 SMT)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.041" (1.05mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 15 Ohms ±1% 25W Chip Resistor PFC10 (TO-126 SMT) Thick Film Sestava Thick Film