Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > S3-0R05J8
S3-0R05J8
S3-0R05J8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S3-0R05J8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S3-0R05J8
Proizvajalec Riedon
Opis RES 0.05 OHM 5% 3W 6327
Product parameter
številka dela S3-0R05J8 Proizvajalec Riedon
Opis RES 0.05 OHM 5% 3W 6327 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 66951 pcs Podatkovni list S, SL Series DatasheetResistor Technology Brochure
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient - Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm) Serija S
Odpornost 50 mOhms Moč (Watts) 3W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6327 J-Lead
Druga imena S-3 0.050 OHM 5%