Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > S3-4K75F8
S3-4K75F8
S3-4K75F8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S3-4K75F8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S3-4K75F8
Proizvajalec Riedon
Opis RES SMD 4.75K OHM 1% 3W 6327
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela S3-4K75F8 Proizvajalec Riedon
Opis RES SMD 4.75K OHM 1% 3W 6327 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 85737 pcs Podatkovni list S, SL Series DatasheetResistor Technology Brochure
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±20ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm) Serija S
Odpornost 4.75 kOhms Moč (Watts) 3W