Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > S4-680RJ8
S4-680RJ8
S4-680RJ8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S4-680RJ8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S4-680RJ8
Proizvajalec Riedon
Opis RES SMD 680 OHM 5% 2W 4525
(v ameriških dolarjih)
250 pcs
Product parameter
številka dela S4-680RJ8 Proizvajalec Riedon
Opis RES SMD 680 OHM 5% 2W 4525 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 92663 pcs Podatkovni list S, SL Series DatasheetResistor Technology Brochure
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±20ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.449" L x 0.252" W (11.40mm x 6.40mm) Serija S
Odpornost 680 Ohms Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 4525 J-Lead
Druga imena S-4 680 OHM 5%