Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > S5-47K5F8
S5-47K5F8
S5-47K5F8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S5-47K5F8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S5-47K5F8
Proizvajalec Riedon
Opis RES SMD 47.5K OHM 1% 4W 8230
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela S5-47K5F8 Proizvajalec Riedon
Opis RES SMD 47.5K OHM 1% 4W 8230 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 76297 pcs Podatkovni list S, SL Series DatasheetResistor Technology Brochure
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±20ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.819" L x 0.296" W (20.80mm x 7.50mm) Serija S
Odpornost 47.5 kOhms Moč (Watts) 4W