Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > UB10-100RF1
UB10-100RF1
UB10-100RF1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UB10-100RF1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UB10-100RF1
Proizvajalec Riedon
Opis RES 100 OHM 7W 1% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UB10-100RF1 Proizvajalec Riedon
Opis RES 100 OHM 7W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 104530 pcs Podatkovni list Resistor Technology BrochureUB Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±20ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.311" Dia x 0.874" L (7.90mm x 22.20mm) Serija UB
Odpornost 100 Ohms Moč (Watts) 7W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 696-1709 delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 100 Ohms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound