Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > 100USC820MEFC20X30
100USC820MEFC20X30
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 100USC820MEFC20X30 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 100USC820MEFC20X30
Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela 100USC820MEFC20X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 30391 pcs Podatkovni list Lead Forming Codes SpecUSC Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 100V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm) Serija USC
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.86A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.139A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 820µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose