Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > 10ZLQ1800MEFC10X16
10ZLQ1800MEFC10X16
10ZLQ1800MEFC10X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 10ZLQ1800MEFC10X16 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 10ZLQ1800MEFC10X16
Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 10V T/H
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela 10ZLQ1800MEFC10X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 10V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 333720 pcs Podatkovni list Lead Forming Codes SpecZLQ Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija ZLQ
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.158A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.93A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 1189-3617 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 25 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1800µF Aplikacije General Purpose