Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > 16MU154M2012
16MU154M2012
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 16MU154M2012 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 16MU154M2012
Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.15UF 20% 16VDC 0805
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela 16MU154M2012 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.15UF 20% 16VDC 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 69042 pcs Podatkovni list MU Series
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC -
Toleranca 0.15µF Prekinitev -
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)