Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > 16ZT1500M12.5X25
16ZT1500M12.5X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 16ZT1500M12.5X25 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 16ZT1500M12.5X25
Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 16ZT1500M12.5X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 115273 pcs Podatkovni list Lead Forming Codes SpecZT Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija ZT
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 950mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.9A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 1500µF