Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > 35KXF2200MEFC22X20
35KXF2200MEFC22X20
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 35KXF2200MEFC22X20 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 35KXF2200MEFC22X20
Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 35V SNAP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 56354 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela 35KXF2200MEFC22X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 35V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 56354 pcs Podatkovni list KXF SeriesLead Forming Codes Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm) Serija KXF
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.04A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.196A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose