Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > 50RX30470MZO12.5X25
50RX30470MZO12.5X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 50RX30470MZO12.5X25 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 50RX30470MZO12.5X25
Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 50RX30470MZO12.5X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 128853 pcs Podatkovni list Lead Forming Codes SpecRX30 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm) Serija RX30
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 900mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.2A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 130°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 51 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C Zmogljivost 470µF