Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > 6.3ZLG1000MEFC10X12.5
6.3ZLG1000MEFC10X12.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 6.3ZLG1000MEFC10X12.5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 6.3ZLG1000MEFC10X12.5
Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 6.3ZLG1000MEFC10X12.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 289299 pcs Podatkovni list Lead Forming Codes SpecZLG Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija ZLG
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 858mA @ 120Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 27 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose