Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > 63YXF680MEFC16X25
63YXF680MEFC16X25
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 63YXF680MEFC16X25 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 63YXF680MEFC16X25
Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela 63YXF680MEFC16X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 67871 pcs Podatkovni list Lead Forming Codes SpecYXF Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm) Serija YXF
Ocene - Polarizacija Polar
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 33 Weeks Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 680µF