Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > 63ZLJ100MTA8X16
63ZLJ100MTA8X16
63ZLJ100MTA8X16
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 63ZLJ100MTA8X16 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 63ZLJ100MTA8X16
Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 63ZLJ100MTA8X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 302396 pcs Podatkovni list Lead Forming Codes SpecZLJ Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija ZLJ
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 495mA @ 120Hz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 130 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose