Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > Optični senzorji - Optični, industrijske > GSE10-N1112
GSE10-N1112
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GSE10-N1112 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GSE10-N1112
Proizvajalec SICK
Opis SEN PHT CBL 2M 3-WIRE BKT
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 674 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela GSE10-N1112 Proizvajalec SICK
Opis SEN PHT CBL 2M 3-WIRE BKT Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 674 pcs Podatkovni list
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V
Serija G10 Metoda zaznavanja Through-Beam
Razdalja zaznavanja 1574.803" (40m) Odzivni čas 500µs
Izhodna konfiguracija NPN Druga imena 1065902
delovna temperatura -30°C ~ 60°C (TA) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Izvor svetlobe Red (625nm) Ingress Protection IP67
Metoda povezave Cable Dolžina kabla 78.740" (2000.00mm)