Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > senzorji gibanja > IME08-2N5POZT0K
IME08-2N5POZT0K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IME08-2N5POZT0K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IME08-2N5POZT0K
Proizvajalec SICK
Opis SEN PROX SHRT UNSHD PNP NC M8
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 1584 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela IME08-2N5POZT0K Proizvajalec SICK
Opis SEN PROX SHRT UNSHD PNP NC M8 Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 1584 pcs Podatkovni list
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V
Sklop zaključka Connector Ščitenje Shielded
Serija - Tip senzorja Inductive
Razdalja zaznavanja 0.098" (2.5mm) Frekvenca odziva 4kHz
Paket / primer Cylinder, Threaded - M8 Vrsta izhoda PNP-NC, 3-Wire
Druga imena 1040857 delovna temperatura -25°C ~ 75°C (TA)
Material - telo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Ingress Protection IP67 Kazalnik LED
natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.098" (2.5mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8