Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > senzorji gibanja > UM30-214118
UM30-214118
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UM30-214118 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UM30-214118
Proizvajalec SICK
Opis ULTRASONIC SEN 5M ANA PNP
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 176 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela UM30-214118 Proizvajalec SICK
Opis ULTRASONIC SEN 5M ANA PNP Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 176 pcs Podatkovni list
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 9 V ~ 30 V, 15 V ~ 30 V
Sklop zaključka Connector Ščitenje -
Serija UM30 Tip senzorja Ultrasonic
Razdalja zaznavanja 13.78" ~ 133.858" (350mm ~ 3400mm) Frekvenca odziva 4Hz
Paket / primer Cylinder, Threaded - M30 Vrsta izhoda Analog Current and Voltage, PNP
Druga imena 6036924 delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67 Kazalnik LED
natančen opis Ultrasonic Proximity Sensor 13.78" ~ 133.858" (350mm ~ 3400mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30