WF120-40B410
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi WF120-40B410 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela WF120-40B410
Proizvajalec SICK
Opis MANUAL PNP/NPN 120 MM
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 285 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela WF120-40B410 Proizvajalec SICK
Opis MANUAL PNP/NPN 120 MM Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 285 pcs Podatkovni list
Kategorija Senzorji, pretvorniki Serija WF
Metoda zaznavanja Optical Flag Razdalja zaznavanja 4.724" (120mm)
Odzivni čas 100µs Paket / primer Module, Connector
Izhodna konfiguracija PNP/NPN Druga imena 6028435
delovna temperatura -20°C ~ 60°C (TA) Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks natančen opis Optical Sensor Optical Flag 4.724" (120mm) PNP/NPN Module, Connector