Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > Tlačni senzorji, pretvorniki > MG-15-A-MD-R
MG-15-A-MD-R
MG-15-A-MD-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MG-15-A-MD-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MG-15-A-MD-R
Proizvajalec SSI Technologies, Inc.
Opis SENSOR DIGITAL GAUGE 15PSI LCD
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 475 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
5 pcs
Product parameter
številka dela MG-15-A-MD-R Proizvajalec SSI Technologies, Inc.
Opis SENSOR DIGITAL GAUGE 15PSI LCD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 475 pcs Podatkovni list MG-MD Product Overview
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 12V
Sklop zaključka - Paket naprave za dobavitelja MediaGauge
Serija MG-MD Tip tlaka Vented Gauge
Port Style Threaded Velikost vrat Male - 1/4" (6.35mm) NPT
Paket / primer Module Box with Display Vrsta izhoda Wheatstone Bridge
Izhod 4 mA ~ 20 mA, LCD Display Druga imena 734-1135
delovna temperatura -10°C ~ 60°C Delovni tlak 15 PSI (103.42 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 45 PSI (310.26 kPa)
Lastnosti Temperature Compensated natančen opis Pressure Sensor 15 PSI (103.42 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA, LCD Display Module Box with Display
Natančnost ±0.5%