Domov > Izdelki > Diskretnih polprevodniških proizvodov > TVS - TRIACs > BTB16-600SWRG
BTB16-600SWRG
BTB16-600SWRG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BTB16-600SWRG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BTB16-600SWRG
Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 600V 16A TO220AB
(v ameriških dolarjih)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela BTB16-600SWRG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 600V 16A TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 83997 pcs Podatkovni list BT(A,B)16, T16xx
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Stanje napetosti - izklop 600V
Napetost - sprožilec vrat (Vgt) (maks.) 1.3V Tip Triac Logic - Sensitive Gate
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
Druga imena 497-6677-5
BTB16-600SWRG-ND
BTB16600SWRG
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 16A Through Hole TO-220AB Tok - stanje (On (RMS)) (Max) 16A
Trenutni - neponovljeni Surge 50, 60Hz (Itsm) 160A, 168A Tok - Zadrži (Ih) (Max) 15mA
Tok - Sprožilec vrat (Igt) (Max) 10mA Konfiguracija Single